regionsleder

Arne Marquardsen

Danmark, Nordvesttyskland

Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58-232
Mobil: +49 / 1 51 / 54 44 76 88
E-Mail: marquardsen@farmsaat.de

FarmPartner

FarmSaat_Farmer

Uwe Asmussen

Din FarmPartner Danmark

DK-6340 Krusaa
Tel: +45 / 24 29 06 31
Tel: +45 / 74 60 81 8
T

FarmSaat_Farmer

Overgaard Agro

Din FarmPartner Danmark

DK-8970 Havndal
Kontakt: Christian Dyre
Fax: +45 / 87 67 57 40
Mobil: +45 / 27 79 71 74
E-Mail: chd@overgaardagro.dk

FarmSaat_Farmer

Eivind Underbjerg Hansen

Din FarmPartner Danmark

DK-6230 Rødekro
Mobil: +45 / 20 23 91 74
E-Mail: euh@svenet.dk
T

FarmSaat_Farmer

Klaus Rehse

Din FarmPartner Danmark

DK-6270 Tønder
Tel: +45 / 52 90 51 38
T
T
T

FarmSaat_Farmer

Karl Klug

Din FarmPartner Danmark

DK- 6650 Brorup/Lindknult
Tel: +45 / 75 38 83 52
Mobil: +45 / 20 28 30 21
E-Mail: klug@post2.tele.dk

FarmSaat_Farmer

Harry Vedstedt

Din FarmPartner Danmark

DK-6740 Bramming
Tel: +45 / 75 17 00 55
Mobil: +45 / 61 67 94 55
E-Mail: vedsted@newmail.dk

hovedkvarter

Swen Wolke

Direktør

 

 

E-Mail: wolke@farmsaat.deT

Matthias Kühlmann, M. Sc. agr.

Markedsføring / Internationalt Salg

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 149
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 249
Mobil: +49 / 1 51 / 54 44 76 97
E-Mail: kuehlmann@farmsaat.de

Iordanidis

 

 

 

 

 

 

 

 

Alexandros Iordanidis

Controlling og Organisation

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 171
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 271
E-Mail: iordanidis@farmsaat.de

Andreas Riedel, Dipl.Ing.agr. (FH)

Salg forvaltning

Tel.: +49 / 4 21 / 87 85 87 81
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 239
Mobil: +49 / 1 51 / 54 44 76 92
E-Mail: riedel@farmsaat.de

Britt Wildeboer

Produktion og Logistik

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 161
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 261
Mobil: +49 / 1 51 / 54 44 76 99
E-Mail: wildeboer@farmsaat.de

Daniela Drees

Team Assistant

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 173
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 273
Mobil: +49 / 1 51 / 54 44 76 99
E-Mail: drees@farmsaat.de

Lina Klimm, M. Sc. agr.

Test og Quality Management

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 191
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 291
Mobil: +49 / 1 51 / 74 44 76 85
E-Mail: klimm@farmsaat.de

Hamza Akman

Ordre

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 121
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 221
Mobil: +49 / 1 51 / 74 44 76 82
E-Mail: akman@farmsaat.de

Andrea Korthals

Assistant Ordre

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 123
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 223
Mobil: +49 / 1 51 / 54 44 76 99
E-Mail: korthals@farmsaat.de