Vertegenwoordiging

Erik Schieven

Vertegenwoordiging Nederland

Tel.: +31 / 6 / 516 404 73
E-Mail: schieven@farmsaat.nl

Centraal

Swen Wolke

Directeur
E-Mail: wolke@farmsaat.de

 

M

Matthias Kühlmann, M. Sc. agr.

Marketing en Internationale verkoop

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 149
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 249
Mobil: +49 / 1 51 / 54 44 76 97
E-Mail: kuehlmann@farmsaat.de

Iordanidis

Alexandros Iordanidis

Controlling en organisatie

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 171
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 271
E-Mail: iordanidis@farmsaat.de

 

Sebastian Bischoff

IT/ systeem administrator

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 111
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 211
E-Mail: bischoff@farmsaat.de

Andreas Riedel, Dipl.Ing.agr. (FH)

Hoofd verkoop

Tel.: +49 / 4 21 / 87 85 87 81
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 239
Mobil: +49 / 1 51 / 54 44 76 92
E-Mail: riedel@farmsaat.de

Britt Wildeboer

Productie en logistiek

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 161
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 261
Mobil: +49 / 1 51 / 54 44 76 99
E-Mail: wildeboer@farmsaat.de

Daniela Drees

Team assistent

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 173
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 273
Mobil: +49 / 1 51 / 54 44 76 99
E-Mail: drees@farmsaat.de

Lukas Lechler

stagiair

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 165
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 265

E-Mail: lechler@farmsaat.de

Lina Klimm, M. Sc. agr.

Onderzoeks- en kwaliteitsmanager

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 191
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 291
Mobil: +49 / 1 51 / 74 44 76 85
E-Mail: klimm@farmsaat.de

Hamza Akman

Ordermanager

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 121
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 221
Mobil: +49 / 1 51 / 74 44 76 82
E-Mail: akman@farmsaat.de

Andrea Korthals

Assistent ordermanager

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 123
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 223
Mobil: +49 / 1 51 / 54 44 76 99
E-Mail: korthals@farmsaat.de