Zespół FarmSaat

Osobisty kontakt FarmPartnerów i dyrektora regionalnego FarmSaat z klientem gwarantuje zorientowany na praktyczne zastosowanie dalszy rozwój naszych odmian. Prosimy wykorzystać możliwości, jakie daje wymiana wiedzy pomiędzy gospodarstwem i dostawcą materiału siewnego i czerpać korzyści z kompetentnego, indywidualnego doradztwa – zgodnie z naszą maksymą: „Siać dobrze. Wspólnie lepiej”!

Dyrektor regionalny i FarmPartnerzy chętnie służą Państwu radą i pomocą.

1 4 3 5 2

Dyrektor regionalny

Tomasz Grzesik

1. Polska Południowo - Wschodnia

Kom: +48 575 045 795
E-Mail: grzesik@farmsaat.de

Dawid Bylicki

4. Polska Północno – Zachodnia

Kom: +48 733/ 934 144
E-Mail: bylicki@farmsaat.de

Krzysztof Barski

2. Polska Południowo – Zachodnia

Mobil: +48 / 733 / 934 567
E-Mail: barski@farmsaat.de

Łukasz Pycz

5. Polska Północno – Wschodnia

Kom: + 48 533 380 716
E-Mail: pycz@farmsaat.de

Dariusz Socha

3. Polska Centralna

Kom: +48 793 016 581
E-Mail: socha@farmsaat.de

Tomasz Krakowiak

Dyrektor regionalny w Polsce

Kom: +48 797 411 325
E-Mail: krakowiak@farmsaat.de