Zespół FarmSaat

Osobisty kontakt FarmPartnerów i dyrektora regionalnego FarmSaat z klientem gwarantuje zorientowany na praktyczne zastosowanie dalszy rozwój naszych odmian. Prosimy wykorzystać możliwości, jakie daje wymiana wiedzy pomiędzy gospodarstwem i dostawcą materiału siewnego i czerpać korzyści z kompetentnego, indywidualnego doradztwa – zgodnie z naszą maksymą: „Siać dobrze. Wspólnie lepiej”!

Dyrektor regionalny i FarmPartnerzy chętnie służą Państwu radą i pomocą.

Dyrektor regionalny

Tomasz Grzesik

1. Polska Południowo – Wschodnia

Kom: +48 575 045 795
E-Mail: grzesik@farmsaat.de

Krzysztof Barski

2. Polska Południowo – Zachodnia

Mobil: +48 / 733 / 934 567
E-Mail: barski@farmsaat.de

 

Dariusz Socha

3. Polska Centralna

Kom: +48 793 016 581
E-Mail: socha@farmsaat.de

Cezary Sawicki

4. Polska Północno – Zachodnia

Mobil: +48 / 733 / 934 144
E-Mail: sawicki@farmsaat.de

 

Tomasz Krakowiak

5. Polska Północno – Wschodnia
Dyrektor regionalny w Polsce

Kom: +48 797 411 325
E-Mail: krakowiak@farmsaat.de

Kwatera główna

Swen Wolke

Zarzad

Tel.: +49 / 25 82 / 66 8 58 181
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 281
E-Mail: wolke@farmsaat.de
M

Matthias Kühlmann, M. Sc. agr.

Marketing/sprzedaż międzynarodowych

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 149
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 249
Mobil: +49 / 1 51 / 54 44 76 97
E-Mail: kuehlmann@farmsaat.de

Iordanidis

Alexandros Iordanidis

Controling & Organizacja

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 171
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 271
E-Mail: iordanidis@farmsaat.de

 

Sebastian Bischoff

IT/Administrator systemu

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 111
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 211

E-Mail: bischoff@farmsaat.de

Andreas Riedel, Dipl.Ing.agr. (FH)

Dyrektor Sprzedaży

Tel.: +49 / 4 21 / 87 85 87 81
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 239
Mobil: +49 / 1 51 / 54 44 76 92
E-Mail: riedel@farmsaat.de

Britt Wildeboer

Produkcja & logistyka

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 161
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 216
Mobil: +49 / 1 51 / 54 44 76 99
E-Mail: wildeboer@farmsaat.de

Daniela Drees

Asystent Zespołu

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 173
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 273
Mobil: +49 / 1 51 / 54 44 76 99
E-Mail: drees@farmsaat.de

Lukas Lechler

stażysta

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 165
Fax: +49/ 25 82 / 66 8 58 265

E-Mail: lechler@farmsaat.de

Lina Klimm, M. Sc. agr.

Testowanie i zarządzanie jakością

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 191
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 291
Mobil: +49 / 1 51 / 74 44 76 85
E-Mail: klimm@farmsaat.de

Hamza Akman

Zarządzanie zamówieniami

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 121
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 221
Mobil: +49 / 1 51 / 74 44 76 82
E-Mail: akman@farmsaat.de

Andrea Korthals

Asystent Zarządzanie zamówieniami

Tel: +49 / 25 82 / 66 8 58 132
Fax: +49 / 25 82 / 66 8 58 223
Mobil: +49 / 1 51 / 54 44 76 99
E-Mail: korthals@farmsaat.de